YAMA-RYU AIKIJUJUTSU jest elitarną szkołą japońskich (samurajskich) sztuk walki. Szkoła została założona w 2001 roku przez Shodai Soke Krzysztofa Pytlaka 10 Dan. Od 2017 roku szkoła stała się członkiem międzynarodowej federacji NIPPO JICHI BUDO BUGEI KAN       

            Zajęcia obejmują naukę japońskiej sztuki walki aikijujutsu według programu opracowanego przez Shodai Soke K. Pytlaka.  W programie znajdują się także elementy Karatejutsu, Kenjutsu, oraz samoobrona. Podczas treningów duży nacisk kładzie się na ogólną sprawność fizyczną oraz umiejętność wykorzystania poznanych technik w samoobronie. W grupach zaawansowanych nauczane są także techniki posługiwania się bronią samurajską – głównie mieczem katana.

            Szkoła od samego początku jest prowadzona przez Shodai Soke Krzysztofa Pytlaka. W czasie jej istnienia udało mu się wychować grono uczniów w stopniach mistrzowskich.

Założenia szkoły to ciągły rozwój i współpraca z innymi szkołami i organizacjami sztuk walki w Polsce jak i na świecie.

            Zapraszamy na wspólne treningi pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Z nami poznasz nie tylko skuteczną samoobronę ale również elementy kultury japońskiej.

            Na zajęcia zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Przyjdź na trening, spróbuj z nami poćwiczyć, a może dzięki nam odkryjesz swoją nową pasję jaką są sztuki walki.